Witam
Dzis do sprzedarzy mam Super TELESKOP znanej i cenionej marki CELESTRON model SLT 60.
Teleskop dostalem jako prezent na urodziny (niestety nie trafiony) wiec sprzedaje go gdyz jest on mi zbedny.
Nie byl on prawie wogóle używany gdyz nie interesuje sie astronomia i mnie to nie kręci.
Byl rozpakowany na jakis czas lecz stal nie uzywany, tak szczerze to tylko raz widzialem w nim ksiezyc (jakos nie bylo okazji),
towar oryginalnie zapakowany gotowy do wysylki. Jest jeszcze na gwarancji tylko nie mam pojecia na jakiej zasadzie jest ona realizowana gdyz nie mialem z nim zadnego problemu poniewaz byl bardzo malo uzywany.
Opis Towaru
Wrazenie zrobil na mnie niezle w zestawie dostajemy komputerek ktorym sterujemy cala luneta ekstra efekt.
Zestaw zawiera (to co daje producent)
Parametry techniczne
układ optyczny: refraktor
średnica obiektywu: 60 mm
długość ogniskowej: 700 mm
światłosiła: 1/11.67
szukacz: StarPointer
wyciąg okularowy: 1,25"
nasadka kątowa: 45o
przybornik: +
montaż: azymutalny
statyw: stalowy
napęd: GT z bazą 4000 obiektów
rozdzielczość fotograficzna 171 linie/mm
okulary w standardzie: 25 mm (28x), 9 mm (77.78x)
największe powiększenie użytkowe 142x
CD z mapą nieba The Sky Level 1 & NexStar Observers List (v2.6.4c)
Polecam ten teleskop zarówno dla amatorow jak i profesionalistow. Teleskop jest bardzo latwy w obsludze i nawet niewtajemniczona osoba nie bedzie miala problemu z obsluga (w razie czego sa instrukcje obslugi niestety po angielsku ale wszystko jest krok po kroku na ilustracjach)
Towar wysylam w ciagu 7 dni roboczych od momentu zaksiegowania wplaty na koncie (postaram sie zrobic to jaknajszybciej)
Dane do przelewu wysle po zakonczeniu aukcji.
Przy kliknieciu na KUP TERAZ wysylka na moj koszt.
Towar wysylam przesylka ubezpieczona oczywiscie kurierem.
Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie.
Pytania na humeniukp1987@o2.pl lub gg 9610084
Gratis dorzucam baterie Duracell niezbedne do uruchomienia Teleskopu |
|