Witam serdecznie!
Oferuję procesorową ładowarkę MINWA MW9168GS (MW 9168) z funkcją rozładowywania oraz odświeżania akumulatorów. Sygnalizacja etapów pracy oparta jest o kolor diod. Dzięki zastosowaniu procesora ładowarka można ładować akumulatory o każdej pojemności a elektronika dba o to by ładowane akumulatory nie uległy uszkodzeniu.
Specyfikacja techniczna:
- Rodzaj ładowanych akumulatorów:
NiCd (niklowo-kadmowe)
NiMH (niklowo-wodorkowe)
AAA (małe paluszki)
AA (paluszki)
C (R14)
D (R20)
R9 (6F22 9V)
- Prądy ładowania:
AA - 800 mA
AAA - 300 mA
C (R14) - 800 mA
D (R20) - 800 mA
R9 (6F22 9V) - 13 mA
- Tryby pracy:
- Funkcja ładowania - polega na ładowaniu par akumulatorów (z wyjątkiem 9V) do pełnej pojemności. Standardowe akumulatory AA o pojemności 2000 mAh powinny być ładowane do pełnej pojemności w czasie ok 180 min.
- Funkcja "refresh" starych/zużytych akumulatorów - polega na kilkukrotnym rozładowaniu i naładowaniu. Pozwala odbudować pojemność akumulatorów. Szczególnie zalecane przy długo nieużywanych oraz częściowo zużytych akumulatorów.
- Funkcja rozładowania - polega na rozładowaniu akumulatorów przed ich naładowaniem (zabezpiecza akumulatory ni-cd przed tzw 'efektem pamięciowym').
Ładowarka była używana przez około rok do ładowania akumulatorów do aparatu fotograficznego, jest w 100% sprawna.
Zachęcam do odbioru osobistego We Wrocławiu (gdzie mogę też dostarczyć ładowarkę do Kupującego bez dodatkowych kosztów). Nie wysyłam za pobraniem. Warunkiem wzięcia udziału w tej aukcji jest zgoda Kupującego na wyłączenie odpowiedzialności Sprzedającego z tytułu rękojmi (zgodnie z K.C. Art. 558.).
Zapraszam do licytacji.