Archi-wizator aukcji
Data archiwizacji: 2017-12-23 22:02:43 CET
Oryginalna aukcja: http://www.allegro.pl/item6697019998.html
Zobacz rowniez wersje z zarchiwizowanymi obrazkami (beta)

Listwa zasilająca przedłużacz 1.5m 7gniazd ACAR P7 (6697019998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Listwa zasilająca przedłużacz 1.5m 7gniazd ACAR P7 (6697019998)

do wyczerpania przedmiotów
cena kup teraz
39,90 zł
z 5 sztuk
Dostawa
  • Przesyłka kurierska 17,00 zł
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 22,00 zł
  • lokalizacja: Grudziądz, Polska
  • czas wysyłki: do 2 dni

parametry

  • stan: nowy
  • faktura: Wystawiam fakturę VAT

opis

| Zobacz moje aukcje | Zadaj pytanie | Strona o mnie | Zobacz opinie o mnie | Dodaj do ulubionych sprzedawców |

x

Kontakt


Kategorie sklepu

Elektronarzędzia i osprzęt
Warsztatowe
Wentylacja
Odzież robocza i BHP
Gumy i Mikrogumy
Szczeliwa i uszczelnienia
Obejmy i opaski
Węże i przewody PCV
Smary, kleje, oleje
Łożyska, kółka, oprawy
Pneumatyka

Dostawa

x
x

Informacje o produkcie:

LISTWA ZASILAJĄCA
model P7 marki ACAR
1,5 metra, 230V, 5 gniazd typ E / 2 gniazda typ C
ochrona przeciwzwarciowa oraz przeciwprzepięciowa
Numer katalogowy HSK.P7/1.5M

Oferujemy listwę zasilającą marki ACAR posiadającą system do ochrony przeciwzwarciowej i przeciwprzepięciowej­. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe chroni podłączone do listwy urządzenia przed niepożądanymi chwilowymi wzrostami napięcia sieciowego (zaburzeniami wysokonapięciowymi). Ochrona przeciwprzepięciowa oparta jest o wysokiej klasy warystor marki TDK. Takie rozwiązanie jest trwalsze niż standardowy bezpiecznik montowany w tańszych listwach innych marek. Listwa posiada bezpiecznik automatyczny, który umożliwia ponowne załączenia zasilania w przypadku wystąpienia zwarcia lub przepięcia.
Listwa zasilająca marki ACAR zbudowana jest na przewodzie typ H05VV-F o izolacji żyły i oponie z polwinitu (PVC). Izolacja charakteryzuje się odpornością mechaniczną na ścieranie, zginanie oraz odkształcenia. Przedłużacz posiada 2 gniazda typu C bez uziemienia oraz 5 gniazd z uziemieniem typu E (z bolcem). Gniazda posiadają przesłony dla ochrony przed porażeniem (blokada uniemożliwiające dostęp dzieci do elementów niebezpiecznych). Dodatkowo taka budowa gniazd ogranicza przedostawanie się do wnętrza zanieczyszczeń mogących mieć wpływ na działanie listwy. Wtyczka typu UNI-SCHUKO (uniwersalna) ma boczne wyprowadzenie przewodu. Można ją podłączyć zarówno do instalacji elektrycznej "z bolcem" uziemiającym, jak i z metalowymi blaszkami po bokach. Korpus wtyczki wykonany jest z miękkiego, elastycznego materiału co czyni ją bardziej odporną na uszkodzenia. Przedłużacz posiada podświetlany włącznik "0/1". Obudowa listwy wykonana jest z wysokiej jakości niepalnego tworzywa. Dodatkowo możliwe jest wyprowadzenie kabla sieciowego w czterech kierunkach. Listwa posiada otwory, które umożliwiają jej zawieszenie. Listwa może być obciążona maksymalnym prądem znamionowym 10A co przy napięciu 230V odpowiada mocy urządzenia zasilanego 2300W.
Zastosowanie listwy zasilającej ACAR P7 to ochrona sprzętu elektronicznego przed różnego rodzaju zakłóceniami i przepięciami występującymi w sieci energetycznej. Mogą one być przyczyną uszkodzeń oraz nieprawidłowego funkcjonowania sprzętu podłączonego bezpośrednio do gniazdka sieciowego w ścianie. Stosując listwę zasilającą marki ACAR zapewniasz bezpieczeństwo i pewność działania swojego sprzętu.
Uwaga! Producent zapewnia ubezpieczenie OC do 7000 zł za szkody wyrządzone przez wadliwy produkt, które jest ważne przez rok od daty zakupu listwy.

Dane techniczne:
Marka -

ACAR

Napięcie znamionowe / maksymalne -

230V / 250V

Typ -

listwa zabezpieczająca

Ilość gniazd -

7 sztuk

Długość kabla -

1,5 metra

Przekrój żył -

3x1mm2

Kolor -

czarny

Dopuszczalne obciążenie -

2300W / 10A

Bezpieczniki - jeden bezpiecznik automatyczny o charakterystyce zwłocznej 10A/250V
Wyłącznik - dwutorowy wyłącznik podświetlany
Prąd upływu - <0,5mA
Czas odpowiedzi układu przeciwprzepięcioweg­o - <25ns
Poziom protekcji - ? 1,3kV
Znamionowy prąd wyładowczy - 2kA (L/N) - 8/20µs
Maksymalny prąd wyładowczy - 6,5kA (L/N) - 8/20µs
Typ gniazd -

5 sztuk typ E z uziemieniem (z bolcem)
2 sztuki typ C bez uziemienia

Typ wtyczki -

UNI-SCHUKO z uziemieniem

Obudowa - tworzywo samogasnące
Wymiary - 370 x 65 x 44mm
Ciężar -

0,55kg

Listwa zasilająca wyprodukowana w Polsce - objęta gwarancją producenta.
Zamawiaj bez obaw!

Kupując u nas masz gwarancję, że wybrany przez Ciebie towar jest w 100% nowy i oryginalny. U nas zawsze otrzymasz dowód zakupu - paragon lub fakturę VAT. Jeśli towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go wymienić lub zwrócić w ciągu 14 dni.

Tylko u nas masz 100% pewności, że kupujesz oryginał!!

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 50 zł. Warunki oferty: wg stanu na 2 października 2017r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Czas promocji jest ograniczony: null – null. Szczegóły promocji określa regulamin dostępny na: na.allegro.pl/raty.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Dostawa i płatność
od 17,00 zł

Lokalizacja: Grudziądz, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
17,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
22,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
-
Dodatkowe informacje

KUPUJĄC NA KILKU AUKCJACH ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ ! Informuję, że wszystkie przesyłki są ubezpieczone, Proszę o sprawdzenie jakości i ilości kupionych przedmiotów w obecności kuriera. Przedmioty zakupione na naszych aukcjach można także odebrać po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym w oddziałach firmy: BYDGOSZCZ, TORUŃ, GDAŃSK, GRUDZIĄDZ, WŁOCŁAWEK. Adresy i telefony znajdziesz na stronie O MNIE. Wystawiam faktury VAT Lokalizacja: Grudziądz

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Zwroty

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Kontakt S.A
Bema 39
86-300 Grudziadz

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

1. Prawo odstąpienia od umowy W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku KONTAKT SA zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć KONTAKT SA stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: technika@kontakt-sa.pl. Kupujący może skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Formularz odstąpienia od umowy (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) KONTAKT SA Bema 39 86-300 Grudziądz Ja ........................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ............................................., numer oferty ........................., login Allegro ..........................., data zawarcia umowy to ....................., data odbioru to ................... Imię i nazwisko ........................... Adres ..................................... Data ...................................... Przesyłkę należy nadać na adres: KONTAKT SA Bema 39 86-300 Grudziądz W przypadku odstąpienia od umowy KONTAKT SA nie ponosi kosztu odesłania Towaru. 2. Brak możliwości odstąpienia od umowy Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli KONTAKT SA wykonało w pełni usługę za wyraźną zgodą klienta; 2) w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi KONTAKT SA nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji klienta lub służąca zaspokojeniu zindywidualizowanych potrzeb klienta; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi nie KONTAKT SA nie ma kontroli; 8) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 9) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
totobajka
99,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

503

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Kontakt

  • 501-321-786
  • 500-057-372
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

KONTAKT Spółka akcyjna z siedzibą w Toruniu, ul. Chrobrego 31A wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000077195, posługująca się numerem NIP 879-19-89-074 i

REGON 870585604.

Pozostałe informacje

Wszystkie produkty dostępne w KONTAKT SA są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.