Archi-wizator aukcji
Data archiwizacji: 2018-07-17 15:05:44 CEST
Oryginalna aukcja: http://www.allegro.pl/item7275215485.html
Zobacz rowniez wersje z zarchiwizowanymi obrazkami (beta)

GAŹNIK KPL DO SUZUKI GN125 (7275215485) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

GAŹNIK KPL DO SUZUKI GN125

149,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Paczka pocztowa priorytetowa 12,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 25,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 5 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent części:
  Inny

Opis

 • GAŹNIK KPL DO SUZUKI GN125

   

   

  średnica przepustnicy: 25mm

  EURO 1 i 2

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Bydgoszcz, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u bmbmoto za co najmniej 700.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
3
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

bmbmoto mateusz bręczkiewicz
osiedlowa 14/10
85-794 bydgoszcz
Dodatkowe informacje

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamację dotyczącą zawartej Umowy pod adresem bmbmoto@gmail.com lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Koszt przesyłki za reklamowanny towar pokrywa Sprzedawca. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail. Oświadczamy, że zobowiązujemy się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży.  Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w [miasto]. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 

W trakcie odbioru przesyłki trzeba sprawdzić czy przesyłka nie została w czasie transportu uszkodzona (inaczej reklamacja nie bedzie respektowana). W przypadku wysyłki kurierskiej trzeba sporządzić protokół i jak najszybciej sie z nami skontaktować w celu wyjaśnienia sprawy. Sporządzenie protokołu przy kurierze jest niezbędnym narzędziem w procesie reklamacyjnym. W przypadku wysyłki pocztą polską o żądanie komisyjnego otwarcia paczki na poczcie i sporządzenia protokołu szkody oraz jak najszybszy kontakt z nami w celu wyjaśnienia sprawy.

CZAS NA REKLAMACJĘ Z TYTUŁU RĘKOJMI 1 rok (dla firm rękojmia wyłączona) - zgodnie z obowiązującymi przepisami dla towaru nowego odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi trwa dwa lata (jeśli kupującym jest konsument). Czas ten może być skrócony do jednego roku wyłącznie dla towarów używanych (art. 568. § 1 Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku Kodeks cywilny: Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat, a gdy chodzi o wady nieruchomości – przed upływem pięciu lat od dnia wydania rzeczy kupującemu. Jeżeli kupującym jest konsument a przedmiotem sprzedaży jest używana rzecz ruchoma, odpowiedzialność sprzedawcy może zostać ograniczona, nie mniej niż do roku od dnia wydania rzeczy kupującemu). 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BMBMOTO MATEUSZ BRĘCZKIEWICZ
OSIEDLOWA 14/10
85-794 BYDGOSZCZ

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
bmbmoto
bmbmoto
99,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

1307

 

8

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Mateusz Bręczkiewicz
BMB Moto Mateusz Bręczkiewicz
Osiedlowa 14/10
85-794 Bydgoszcz
REGON: 340906071
NIP: 5542639586

Kontakt

 • 533****** (pokaż)
poniedziałek - sobota
08:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Firma Bmbmoto działa na rynku od Maja 2011 roku specjalizujemy sie w sprzedazy czesci i akcesoriow do Quadów, Motocykli, Skuterów

Pozostałe informacje

DANE DO PRZELEWU


BMBMOTO MATEUSZ BRĘCZKIEWICZ

ul.Osiedlowa 14/10

85-794 Bydgoszcz

Nr konta bank Milennium

14 1160 2202 0000 0001 8642 6210


Ochrona danych osobowych 

Kupujący składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez firmę BMBMOTO Mateusz Bręczkiewicz jego danych osobowych dla celów realizacji zawartej umowy. Dane osobowe Kupującego wysyła serwis Allegro.pl, w związku z zawartą z Kupującym umową i dla celów jej realizacji, zgodnie z Regulaminem serwisu Allegro.pl. Dane osobowe Kupującego są chronione  zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.   


KOSZT WYSYŁKI KURIERSKIEJ NIE ZMIENIA SIĘ PRZY ZAKUPIE WIĘKSZEJ ILOŚCI SZTUK, PŁACIMY TYLKO RAZ ZA WYSYŁKĘ!!!!


 Ochrona środowiska


10. Ochrona środowiska i opłata depozytowa.


10.1 Zgodnie z Ustawą z dnia 11 maja 2001r. (art.20,21,23) "O obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania niektórymi odpadami oraz o opłacie produktowej i opłacie depozytowej" (Dz.U. z 2001 r., Nr 63, poz. 693), P.W. BATTERY POLSKA zobowiązany jest, przy sprzedaży akumulatora ołowiowego (kwasowego) nieodpłatnie przyjąć od klienta akumulator zużyty a w razie jego braku pobrać opłatę depozytową w wysokości 30 zł za sztukę. Sprzedawca detaliczny, który pobrał opłatę depozytową, jest obowiązany, w terminie 30 dni od daty sprzedaży akumulatora ołowiowego (kwasowego), przyjąć zużyty akumulator i zwrócić opłatę depozytową.

10.2 Troszcząc się o środowisko naturalne i respektując obowiązujące przepisy, jesteśmy zobowiązani:nieodpłatnie przyjąć zużyty akumulator ołowiowy (kwasowy) przy sprzedaży nowego. Zużyty akumulator ołowiowy (kwasowy) lub pojedyncze ogniwo akumulatora przemysłowego ołowiowego (kwasowego) jest odpadem poużytkowym, gdy zachowuje podstawowe elementy konstrukcyjne;pobrać opłatę depozytową w wysokości 30 zł za sztukę i potwierdzić jej pobranie fakturą VAT lub paragonem fiskalnym, gdy kupujący nie dostarczy zużytego akumulatora ołowiowego (kwasowego) w momencie zakupuzwrócić pobraną opłatę depozytową w terminie 30 dni od daty zakupu akumulatora ołowiowego (kwasowego). Podstawą zwrotu opłaty depozytowej jest dostarczenie zużytego akumulatora (lub, w przypadku utylizacji we własnym zakresie - Kartę Przekazania Odpadu, wypełnioną i podpisaną przez pracownika punktu skupu złomu)  i przedłożenie faktury VAT lub paragonu fiskalnego. Zwrot opłaty depozytowej potwierdza się na przedłożonej fakturze VAT lub paragonie fiskalnym.(Podstawa prawna: art. 21 ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie zagospodarowania niektórymi odpadami o opłacie produkcyjnej i opłacie depozytowej (Dziennik Ustaw 63 poz. 639 z dnia 11.05.2001 roku

Wyświetlenia:46
Numer oferty:7275215485
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry