Oferta dla sklepów ,firm kiosków i komisów 
 Nowatorskie  rozwiązanie w oparciu o terminal umożliwia dostęp kart  doładowujących o każdej porze, w każdym czasie, w każdym  miejscu-24 godz na dobę, 7 dni w tygodniu.    
  Gdy przychodzi do Państwa  klient z prośba zakupu doładowania, jednego z operatorów  komórkowych, bardzo często zdarza się, że nie posiadaja  Państwo, karty lub nominału którego klient wymaga.    
 
 Z  uwagi na to, że ilość nominałów to ponad 17, a każdy z  nich o wartości od 5 pln do 150 pln wymaga to bardzo dużej  inwestycji w towar na poziomie od 2000 pln do 5000 pln. Mimo  inwestycji, nigdy nie będziemy mieli gwarancji, iż będziemy  posiadać w danej chwili nominał który, zażyczy sobie  klient.    
  Wykorzystując terminal  zmieniliśmy wszystkie problemy związane ze sprzedażą kart  doładowujących na zalety.    
 ZA POMOCĄ TERMINALA ZWIĘKSZASZ SWÓJ ZYSK 
  Zgłoszenie  chęci posiadania terminala.    
  Telefon  do przedstawiciela Handlowego Franpress w celu ustalenia daty  spotkania    
  Przygotowanie  dokumentów firmy w celu podpisania umowy.wymagane dokumenty (NIP,WPIS,REGON i DWA WEKSLE )    
  Podpisanie umowy, instalacja  terminal oraz szkolenie przez pracownika Franpress. 
Atrakcyjne upusty handlowe od 5-12% 
 Zadzwoń zamów 071 343 94 00 wew 250