Pomoc
Witam.
Mam do sprzedania działkę o powierzchni 1 ha 03 a, wraz z budynkiem użytkowym o kubaturze 6071 m3 oraz powierzchni użytkowej 1075,8 m2. Połozenie gruntu znajduje sie w miejscowości Laliny tj. 15 km od Garwolina i ok. 70 km od Warszawy. Miejsosowść Laliny to bardzo mała miejscowość o malowniczym połozeniu przeznaczenie budynku i gruntu to bardzo dobre miejsce do odpoczynku dla ludzi starszych. Do miejscowości dojeżdza regularna linia PKS w pobliżu znajduje się kosciół, poczta, policja .
Działka jest w pełni uzbroiona we wszystkie media . Budynek jest po szkole podstawowej - ogólny stan budynku dobry. Nieruchomośc składa sie z 3 kontyganacji tj. parter, pietro pierwsze, podasze.
Przeznaczenie budynku w zagospodarowniu przestrzenym gminy to Dom PomocySpołecznej.
Budynek jest przeznaczony do w/w działanosci jestem posiadaczem 50 % praw do dysponowania nieruchomoscią jak i gruntem przyległym.
Więcej informacji udzielam pod numerem tel 0 666 240 422